Dokończenie prac – termomodernizacja budynku szkoły

Informujemy, że Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie ogłosiło następujące przetargi związane z dokończeniem prac termomodernizacyjnych budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jerzego Hellera w Głuchołazach:

Postępowanie 17/2020 – Dokończenie prac związanych z przebudową i termomodernizacją budynku PSM I stopnia im. Jerzego Hellera w Głuchołazach

oraz

Postępowanie 19/2020 – Pełnienie obowiązków nadzoru inwestorskiego nad dokończeniem prac związanych z przebudową i termomodernizacją budynku PSM I stopnia im. Jerzego Hellera w Głuchołazach

Ogłoszenie o naborze na stanowisko nauczyciela rytmiki

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im Jerzego Hellera w Głuchołazach poszukuje kandydata na stanowisko nauczyciela klasy rytmiki.

Rodzaj umowy o pracę: w niepełnym wymiarze, na zastępstwo;

Planowany termin zatrudnienia: 1 września 2020 r;

Ogłoszenie o naborze na stanowisko nauczyciela klasy fletu

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im Jerzego Hellera w Głuchołazach poszukuje kandydata na stanowisko nauczyciela klasy fletu.

Rodzaj umowy o pracę: w niepełnym wymiarze;

Planowany termin zatrudnienia: 1 września 2020 r;

Termomodernizacja 2014-2020

Informujemy, że prace termomodernizacyjne w PSM w Głuchołazach są przewidziane w terminie 1 czerwca – 31 października 2018 r.

Szczegółowy harmonogram odpracowania zajęć znajduje się w zakładce Uczniowie/kalendarz roku szkolnego.

Plakat_TERMOMODERNIZACJA_700

Jest nam niemiernie milo poinformować, że nasza szkoła zakwalifikowała się do ogólnopolskiego projektu termomodernizacji, dzięki któremu zyskamy wiele nowych i przydatnych elementów infrastruktury a obecne zostaną zmodernizowane w najnowszych technologiach.

Więcej o projekcie termomodernizacji na stronie Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie