VIII Polsko – Czeskie Konfrontacje Najmłodszych Flecistów 21.03.2018

LISTA LAUREATÓW VIII Polsko – Czeskich Konfrontacji Najmłodszych Flecistów w Głuchołazach, 21 marca 2018

Nagroda GRAND PRIX 2018
Wiktoria Królczyk – PSM Głuchołazy, nauczyciel mgr Anna Fednar

 

GRUPA NAJMŁODSZA

I MIEJSCE –  Wiktoria Królczyk, PSM Głuchołazy

II MIEJSCE –  Joanna Niżyńska,  PSM Prudnik

III MIEJSCE –  Eva Malinkova, ZUŠ Olomouc (Czechy)

 

WYRÓŻNIENIA I STOPNIA

Helena Hamackova – ZUŠ Zlate Hory (Czechy)

Renata Drozdowska – PSM Prudnik

 

WYRÓŻNIENIA II STOPNIA

Joanna Grabiec – PSM Głuchołazy

Johanka Čadecká- ZUŠ Zlate Hory (Czechy)

Anna Zblewska– PSM Prudnik

Maja Pawlik – PSM Nysa

Natan Kotowski-PSM Brzeg

 

GRUPA MŁODSZA

I MIEJSCE – František Zapletal, ZUŠ Olomouc (Czechy)

II MIEJSCE – Michalina Dziurzyńska, PSM Brzeg

III MIEJSCE – Emilia Świechowska, ZPSM Kraków

 

WYRÓŻNIENIA

Anna Lachowicz – PSM Prudnik

Jana Fišerová – ZUŠ Olomouc (Czechy)

 

GRUPA STARSZA

I MIEJSCE –  Maja Kuncikowska, POSM Katowice

II MIEJSCE –  Dana Kylarová, ZUŠ Olomouc (Czechy)

III MIEJSCE –  Zuzanna Kozak – Zagozda, ZPSM nr. 1 Warszawa

WYRÓŻNIENIA

Aleksandra Jaśkowska  – PSM Katowice

Karolina Breguła – GSM Kluczbork

 NAGRODA SPECJALNA DLA NAJMŁOSZEGO UCZESTNIKA

Anna Zblewska – PSM Prudnik

NAGRODA SPECJALNA ZA KREACJĘ ARTYSTYCZNĄ

Weronika Podzielny –PSM Olesno

 

Nagroda Główna GRAND PRIX – Flet TREVOR JAMES      
PATRONAT HONOROWY
EDWARD SZUPRYCZYŃSKI
BURMISTRZ GŁUCHOŁAZ
PATRONAT MEDIALNY
Redakcja Nowin Nyskich
Regionalna Telewizja Opolskie

UWAGA! Przypominamy, że od VII edycji stworzona została dodatkowa kategoria– grupa najmłodsza – przeznaczona tylko dla uczniów klas I c.6-letniego. Zapraszamy!

VIII Polsko – Czeskie Konfrontacje Najmłodszych Flecistów –

Głuchołazy, 21 marca 2018

Regulamin konfrontacji Pobierz
Karta zgłoszeń Pobierz

Oświadczenie Pobierz

VII Polsko – Česká soutěžní přehlídka nejmladších flétnistů –

Głuchołazy, 21.března 2018

Pravidla Pobierz
Přihlášky Pobierz

Souhlas Pobierz

Zgłoszenia / Přihlášky do 7.03.2018


JURY w składzie / Složení poroty:

prof. Elżbieta Gajewska – UMFC w Warszawie – przewodnicząca
mgr Jaromir Honig – Konserwatorium w Pardubicach
mgr Stanisław Baranek – PSM II stopnia im. R. Bukowskiego we Wrocławiu

sekretarz /tajemník : – mgr Anna Orzechowska – PSM Głuchołazy

Organizatorzy / Organizátoři :

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Jerzego Hellera w Głuchołazach.(Polska).
Základní Umělecká Škola Franze Schuberta w Zlatych Horach (Czechy).

Głuchołaskie Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki.

Z finansowym wsparciem / Za finanční účasti :

Urzędu Miasta w Głuchołazach

Głuchołaskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Muzyki