Indeks nazwisk od 1971 roku

Poniżej prezentujemy listę wszystkich absolwentów naszej szkoły z podziałem na lata począwszy od 1971 roku.

1971/1972
Czerwiński Maciej
Dziudziowski Zbigniew
Pisarska Lidia
Krajewska Leokadia
Staniek Barbara
Staniek Marek

1972/1973

Proc Zenon
Zajączkowski Zbigniew

1973/1974

Dziedziński Wiesław
Gwardecka Jolanta
Karuga Beata
Madej Wiesław
Nowak Krystyna
Winogrodzki Piotr

1974/1975

Krutkiewicz Bożena
Raba Henryk
Szczurek Elwira
Szmitka Ewa

1975/1976

Grubiak Piotr
Grzegorczyk Henryk
Nosal Mariusz
Raj Irena
Soniak Ewa

1976/1977

Grzelacz Mariola
Kazek Małgorzata
Ludwa Franciszek
Madej Elżbieta
Radwański Donald
Sadlak Grzegorz
Smaruń Jacek
Walnik Marta

1978/1979

Kinal Marek
Konieczny Zygmunt
Lewcuń Ryszard
Skrzypień Mariola

1979/1980

Czerwińska Iwona
Houbko Krzysztof
Kanarek Judyta
Kroczek Jerzy
Łabińska Beata
Madej Ryszard
Malinowska Zdzisława
Marszałek Yioletta
Mazur Robert
Nowak Andrzej
Piwowarczyk Andrzej
Pyrgies Marta
Walczyk Anita
Wilk Krzysztof
Zakarczemna Renata

1980/1981

Ciechowska Beata
Olechno Teresa
Pasek Radosław
Przeszkowska Mariola
Stanowska Mariola
Szpara Janina

1981/1982

Drozdek Andrzej
Jacków Jacek
Kogut Adam
Repecka Jolanta
Sarna Mirosław

1982/1983

Bryk Jolanta
Guzik Sylwester
Kamiński Piotr
Konieczny Zygmunt
Konopka Jerzy
Krakowski Jarosław
Malinowski Bogdan
Noga Edward
Przybyło Robert
Wilk Bożena
Zajączkowska Izabela

1983/1984

Florek Piotr
Giemzik Beata
Harpula Aneta
Harpula Tomasz
Heinisch Lidia
Jacków Ryszard
Kogut Adam
Kumka Norbert
Ludwa Stanisław
Mamuśki Stefan
Musiał Piotr
Pawlicka Lidia
Śnieżek Joanna
Tabiś Andrzej
Wilk Robert
Zając Adam

1984/1985

Błaszczyk Marek
Bławicki Piotr
Drost Ewa
Drozdek Andrzej
Drozdek Beata
Durr Ewa
Grożdanów Beata
Łabiński Jacek
Mazur Ireneusz
Oszust Jan
Spałek Jarosław
Śliwek Kinga
Śliwińska Marzena

1985/1986

Gągalska Joanna
Kociołek Agata
Kogut Krzysztof
Krakowski Piotr
Orlańska Anna
Rega Małgorzata
Sarnowski Paweł
Wojdyła Tomasz

1986/1987

Papierek Maciej

1988/1989

Baran Adrianna
Francuz Katarzyna
Sobków Krzysztof

1989/1990

Biedroń Grzegorz
Chwastek Sylwia
Ganczarski Piotr
Kotlarz Piotr
Kumka Ewelina
Kurowski Piotr
Malinowski Jacek
Surowiec Izabela
Ziemianowski Marek

1990/1991

Borowska Elżbieta
Dobrowolska Elżbieta
Jończy Iwona
Koczur Jakub
Kwiatkowski Piotr
Majerczyk Ewa
Papierek Wojciech
Pudełko Joanna
Winiarski Aleksander

1991/1992

Cyparski Grzegorz
Gąsiorek Krzysztof
Kotlarz Anna
Lubańska Edyta
Szyszler Patrycja
Turowski Rafał
Wysocka Barbara
Zawadzka Agnieszka

1992/1993

Chmielarski Edward
Guzik Bartosz
Jagiełło Władysław
Kwiatkowski Paweł
Leich Agnieszka
Niklasińska Monika
Sewaścianiuk Tomasz
Sikora Barbara
Wojdyła Wojciech
Ziółkowska Iwona

1993/1994

Drewniak Jolanta
Duda Małgorzata
Durr Kinga
Folba Agnieszka
Gosk Katarzyna
Jakubowicz Joanna
Kowal Grzegorz
Kozioł Krystyna
Łysek Iwona
Maderak Agnieszka
Pawlik Katarzyna
Politański Krzysztof
Pustelnik Iwona
Rogalska Katarzyna
Stadnik Aneta
Szyszler Przemysław
Wiktorska Katarzyna

1994/1995

Baran Oliwią
Biedroń Dariusz
Gębala Magdalena
Gębala Małgorzata
Izdebski Grzegorz
Kubala Anna
Mazur Tomasz
Milewska Joanna
Milewska Liliana
Oszust Dawid
Paszkowska Gabriela
Różewicz Sławomir
Sęk Marek
Sygnatowicz Mariusz
Wiktorska Joanna

1995/1996

Badora Magdalena
Baran Igor
Biedroń Dariusz
Bulak Grzegorz
Grubiak Karolina
Izdebska Halina
Jamróz Marta
Koczur Julia
Kozioł Łukasz
Pasik Katarzyna
Szmyt Anna
Unicka Kamila
Wojtczak Tomasz

1996/1997

Celary Krzysztof
Celary Tomasz
Dobrochłop Magdalena
Guzik Piotr
Hajduga Marianna
Hurek Magdalena
Król Sebastian
Krutak Łukasz
Łukaszewski Radosław
Pechta Jarosław
Pluta Dariusz
Podmokła Katarzyna

1997/1998

Biedroń Piotr
Bławicki Michał
Dolna Marta
Franio Julia
Gargol Mateusz
Gągalski Adrian
Hutek Sylwester
Kalinowska Iwona
Kosarzewska Monika
Kozioł Krzysztof
Lewandowska Agnieszka
Milewska Joanna
Muzyka Tomasz
Nicpoń Daniel
Obrocki Dawid
Piecyk Bartosz
Ragankiewicz Piotr
Romanowicz Marian
Udała Dawid
Wojdyła Paweł
Wojnarowski Paweł
Zalewska Marta
Zięba Filip

1998/1999

Delkowska Ewa
Mencel Anna
Prach Anna
Ragankiewicz Michał
Szmyt Karolina
Wojdyła Natalia

1999/2000

Dynysiak Piotr
Gągalska Ariela
Gołąbek Daria
Jankowski Mateusz
Jokiel Monika
Kobienia Joanna
Łysek Justyna
Niziński Paweł
Rogowska Ewelina
Tajduś Agata
Treit Małgorzata

2000/2001

Brzozowska Paulina
Dziurowski Adam
Filus Kamil
Grocholska Aleksandra
Grocholska Kinga
Juszczak Agata
Kantner Katarzyna
Kluczewski Piotr
Mazur Michał
Padych Szymon
Perewizny Kamil
Struzik Paweł
Wojdyła Katarzyna
Wróbel Anna

2001/2002

Baranowska Adriana
Bocheńska Magdalena
Hładka Anna
Kapłońska Joanna
Kisiel Kamila
Korbut Anna
Lepczyńska Marta
Midor Izabela
Podgórski Jarosław
Ponikwia Andrzej
Ponikwia Magdalena
Półgrabia Aleksandra
Rybotycki Marek
Wojdyła Maciej
Zaremba Piot

2002/2003

Dziepak Wojciech
Garczyńska Miranda
Gągalski Paweł
Hawryluk Szymon
Jasiewicz Arkadiusz
Kaczmarek Dawid
Kalinowska Iwona
Kilian Elżbieta
Mazur Anna
Miller Krzysztof
Pach Michał
Pietrzak Eliasz
Rypala Marlena
Saweczka Piotr
Szurmak Justyna

2003/2004

Buratyński Krzysztof
Dziepak Joanna
Firlej Daniela
Kocoń Miriam
Konieczny Piotr
Lepczyński Radosław
Pawlik Beata
Petroniec Paulina
Rybotycka Zuzanna
Sondej Aleksandra
Tabaszewska Angelika
Topaczewska Magdalena
Zawadzka Alicja

2004/2005

Borys Marta
Gumienna Natalia
Hadała Wioletta
Konieczna Izabela
Kózka Szymon
Miluski Szymon
Waberski Mateusz
Pyziak Paweł
Wiercioch Marcin

2005/2006

Grzelak Małgorzata
Juchniweicz Karol
Kocoń Tymoteusz
Krukowska Katarzyna
Rusiński Tomasz
Żarowska Joanna
Dorosz Marcin
Korbut Anna
Wojdyła Maciej
Wojnarowska Agnieszka
Zajączkowska Angelika

2006/2007

Bedrunka Jakub
Brzozowski Dawid
Czarnecka Beata
Duczkowska Ewa
Dutkiewicz Mateusz
Jurek Karolina
Klimczak Mikołaj
Kukla Magdalena
Mruk Anna
Pietroń Michał
Piwowar Jakub
Sentyrz Agnieszka
Sobieski Kamil
Sobków Angelika
Sochal Filip
Szczurek Martyna
Terlecki Daniel
Wiktorska Maja
Wysocka Karina
Zubel Natalia

2007/2008

Florek Paweł
Izdebska Monika
Jarosz Szymon
Jeżewski Paweł
Łaczmańska Joanna
Sieja Patrycja
Sobków Sebastian

2008/2009

Dorosz Bartłomiej
Drewniak Marcin
Florek Sebastian
Fundeła Bartosz
Jagiełło Agata
Kotlarz Piotr
Kukla Michał
Kurowski Piotr
Ludwa Łukasz
Marszałek Michał
Pietruszewski Michał
Rytko Wojciech
Siemion Marta
Skolik Anna
Sobczak Edyta
Węgrzyn Joanna
Wiszniewska Magdalena
Zając Piotr

2009/2010

Achrem Aleksander
Barzyk Ewa
Dziepak Tomasz
Grabowska Agnieszka
Łobos Alicja
Maślonkowicz Szymon
Mazepa Karolina
Prościak Remigiusz
Szafirska Aleksandra
Kopaczyńska Aleksandra
Królikiewicz Natalia
Sentyrz Krzysztof
Wiktorski Jakub

2010/2011

Ćwiek Judyta

Dobrzycki Damian

Duda Dawid

Kałucka Justyna

Kuś Adam

Migus Karolina

Orzeł Alicja

Sanowska Marta

Struzik Adrianna

Szupryczyński Michał

Szymkowicz Anna

Wojdyła Tomasz

Wójcik Karina

Wojdyła Tomasz

   Wójcik Karina

2011/2012

Bajołek Aleksandra

Diakowski Wojciech

Dorosz Aleksandra

Dynysiuk Agata

Frankiewicz Agata

Jagiełło Łukasz

Kamiński Grzegorz

Konieczny Karol

Kośla Martyna

Kuraś Klaudia

Kuśmirek Konrad

Ludwa Marcin

Mandyna Magdalena

Nosal Joachim

Prościak Zuzanna

Semkowicz Joanna

Szczeliniak Adam

 2012/2013

Błaszczyk Michał

Dobryń Nikola

Florek Kamil

Fundeła Bartosz

Jaworski Jakub

Jaworski Maciej

Kocoń Joanna

Kruczek Filip

Łobos Alicja

Łobos Kamil

Mirkowska Anna

Odwrot Dominik

Pietruszewska Agata

Siemion Marta

Sieniawska Julia

Stec Szymon

Szczęch Aleksandra

Szeremeta Waldemar

Topaczewski Kamil

2013/2014

Czerwińska Monika

Fortalski Jakub

Gruszecka Julia

Jankowska Agnieszka

Łysik Anna

Stańczyk Weronika

Szymanowska Antonina

Świniarski Łukasz

Wojdyła Wiktoria

Zubel Julia

2014/2015

Juchniewicz Weronika

Kliś Aleksandra

Królikiewicz Piotr

Ostrowska Maria

Marmon Marcel

Styrc Weronika

Klimas Dawid

Lewicz Julia

Lipska Marcelina

Twardosz Martyna

Dudek Jakub

Semkowicz Anna

Kaźmierczak Michał

Biliński Szymon

2015/2016

Herman Ewa

Kiełb Katarzyna

Skowrońska Maja

Zelent Sara

Łojko Szymon

Kulig Joanna

Kulig Monika

Szczotka Michał

Lubaś Iza

Kubica Anna

Rajewska Alicja

Kutkiewicz Katarzyna

Mordarska Łucja

Iwańska Joanna

Mirkowski Adam

Prościak Anna

Baebeć Anna

2016/2017

Marków Kacper

Matuszkiewicz Łukasz

Jarosz Zuzanna

Szeremeta Aleksandra

Polański Dawid

Molik Natalia

Niewęgłowski Jakub

Tymoszyńska Maja

Jurek Maksymilian

Berbeć Alicja

Hoc Emilia

2017/2018

Hyra Nikola

Kiełb Piotr

Mikołajczyk Aleksander

Piaścińska Agnieszka

Harasymowicz Piotr

Ostrowski Maciej

Gawlik Stanisław

Kozieł Magdalena

Kumala Martyna

Wierna Martyna

Chaszczewicz Paweł

Chaszczewicz Tomasz

Stonoga Łucja

Grochoła Gracjan

Duczkowska Aleksandra

Migus Anna

Migus Hubert

Winiarski Kacper