Sukcesy indywidualne

Laureaci….

 

Izabella Lenicka – kl II c. 6 uczennica mgr Joanny Tarnowskiej – tytuł Złotej Rączki w kategoria klas II na  XIV Miniaturowych zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy, 6 czerwiec 2019 rok.


Agnieszka Winiarska – kl. I c. 6 uczennica mgr Anny Zabłockiej – tytuł Srebrnej Rączki  w kategorii Klas I  na XIV Miniaturowych zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy, 6 czerwiec 2019 rok.


ScanImage133Magdalena Chmielarska – kl. II c. 4 uczennica mgr Jana Weznera – II Nagroda w grupie II na IV Nyskim Konkursie Perkusyjnym, 27 maja 2017.


ScanImage96

Magdalena Kryczka – kl. II c. 6 let. uczennica mgr Marianny Kozak – Brązowy Smyczek na VI Konfrontacjach Interpretacji Utworów Skrzypcowych „Małe Smyki”, Brązowy Smyczek, 3 kwietnia 2017 r. w Opolu.


P. Chaszczewicz

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej – wyróżnienie dla Pawła Chaszczewicza           kl. V c. 6-let. ucznia mgr Władysława Wojtyły. 13.01.2017r., w Krapkowicach.                                     Akompaniator: mgr Dominik Zabłocki.


maja-stajak-2016

Maja Stajak – kl. II c.6 – let. uczennica mgr Joanny Tarnowskiej – III wyróżnienie i tytuł „Złotej Rączki”, w kategorii klasy II  – na XI Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów, 9 czerwca 2016 r., w Świdnicy.


oliwia-2016

Oliwia Orzechowska – kl. I c.6 – let. uczennica mgr Małgorzaty Łysiak –  tytuł „Srebrnej Rączki”, w kategorii klasy I  – na XI Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów, 9 czerwca 2016 r., w Świdnicy.


2magda-sz-2016

Magdalena Szeremeta – kl. I c. 6 – let. uczennica mgr Anny Orzechowskiej – tytuł „Srebrnej Rączki”, w kategorii klasy I  – na XI Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów, 9 czerwca 2016 r., w Świdnicy.


2-kukielka-2016

Sylwia Kukiełka – kl. I c. 6 – let. uczennica mgra Szymon Blaszyńskiego – tytuł „Srebrnej Rączki”, w kategorii klasy I  – na XI Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów, 9 czerwca 2016 r., w Świdnicy.


Katarzyna Swendrowska – kl. I c. 6 – let. uczennica mgr Kamili Brajewskiej – wyróżnienie II stopnia – na XIV Igraszkach Wiolonczelowych, 28 maja 2016 r., w Oleśnicy. Akompaniator: mgr Anna Orzechowska.


p-chaszczewicz-2016

Paweł Chaszczewicz – kl. IV c. 6 – let. uczeń Władysława Wojtyły – wyróżnienie w gr. II  – Międzynarodowym Konkursie Trębaczy, 11 maja 2016 r., w Krapkowicach.


Zofia Paliga – kl. I c. 6 – let. uczennica mgr Alicji Lewandowskiej – nagroda specjalna dla ucznia klasy pierwszej – na VI Polsko-Czeskich konfrontacjach Najmłodszych Flecistów 28-29.04.2016 r., w Głuchołazach. Akompaniator: mgr Dominik Zabłocki.


Joanna Iwańska – kl. IV c. 6 – let. uczennica mgr Alicji Lewandowskiej – wyróżnienie II stopnia grupa starsza – na VI Polsko-Czeskich konfrontacjach Najmłodszych Flecistów 28-29.04.2016 r., w Głuchołazach. Akompaniator: mgr Dominik Zabłocki.


2dyplom-o-jaworska-wawa-2016

Oliwia Jaworska – kl. II c. 6 – let. uczennica mgr Kamili Brajewskiej –  II miejsce – na II Ogólnopolskim Konkursie „Miniatura Wiolonczelowa”, 23-24 kwietnia 2016 r., Warszawa. Akompaniator: mgr Anna Orzechowska.


Akordeon Nikola SzNikola Szczepaniak – kl. I c. 4-let. – uczeń Pana Andrzeja Tabisia – III miejsce – na: VIII Turnieju Młodych Akordeonistów, 16 marca 2016 r., w Oleśnicy.


Akordeon Natan GNatan Glombica – kl. I c. 6-let. – uczeń Pana Andrzeja Tabisia – III miejsce – na: VIII Turnieju Młodych Akordeonistów, 16 marca 2016 r., w Oleśnicy.


Akordeon Mateusz WMateusz Winiarski – kl. II c. 6-let. – uczeń Pana Andrzeja Tabisia – wyróżnienie – na: VIII Turnieju Młodych Akordeonistów, 16 marca 2016 r., w Oleśnicy.


Skrzypce Magdalena K. wyrMagdalena Kryczka – kl. I c. 6 – let. uczennica mgr Marianny Kozak – wyróżnienie  – konkursie „Mały czy duży wirtuoz”, 14-15 marca 2016 r., w Warszawie.



Stajak Świdnica 2015

Maja Stajak – kl. I c. 6 – let. uczennica mgr Joanny Tarnowskiej – III miejsce i tytuł „Złotej Rączki”, w kategorii klasy I  – na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów, 11 czerwca 2015 r., w Świdnicy.


Fijałkowska Świdnica 2015

Monika Fijałkowska – kl. I c. 6 – let. uczennica mgr Anny Orzechowskiej – wyróżnienie i tytuł „Złotej Rączki”, w kategorii klasy I  – na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów, 11 czerwca 2015 r., w Świdnicy.


Gerlicki Świdnica 2015

Szymon Gerlicki- kl. I c. 6 – let. uczeń mgra Szymon Blaszyńskiego – wyróżnienie i tytuł „Złotej Rączki”, w kategorii klasy II – na X Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów, 11 czerwca 2015 r., w Świdnicy.


Jaworska Oleśnica 2015

Oliwia Jaworska – kl. I c. 6 – let. uczennica mgr Kamili Brajewskiej – wyróżnienie I stopnia – na XIII Igraszkach Wiolonczelowych, 30 maja 2015 r., w Oleśnicy. Akompaniator: mgr Anna Orzechowska.


Wiern dyktanda Opole 2015

Martyna Wierna – kl. III c. 6 – let. uczennica Pani Aleksandry Redziak – WYRÓŻNIENIE I stopnia – na IV Międzyszkolnym Konkursie Pisania Dyktand dla Klas III SM I st. Regionu Opolskiego, 20 maja 2015 r., w Opolu.


Pabjanek dyktanda Opole 2015

Nikola Pabjanek – kl. III c. 6 – let. uczennica Pani Aleksandry Redziak – WYRÓŻNIENIE II stopnia – na IV Międzyszkolnym Konkursie Pisania Dyktand dla Klas III SM I st. Regionu Opolskiego, 20 maja 2015 r., w Opolu.


oliwia-2015-wawa

Oliwia Jaworska – kl. I c. 6 – let. uczennica mgr Kamili Brajewskiej –  III miejsce – na I Ogólnopolskim Konkursie „Miniatura Wiolonczelowa”, 26 kwietnia 2015 r., Warszawa. Akompaniator: mgr Anna Orzechowska.


Kozieł Opole 2015

Magdalena Kozieł – kl. III c. 6 – let. uczennica mgr Marianny Kozak – WYRÓŻNIENIE – na IV Międzyszkolnym Konkursie Interpretacji Utworów Skrzypcowych, 13 kwietnia 2015 r., w Opolu.


Wolny Olesnica 2015

Mikołaj Wolny – kl. II c. 6-let. – uczeń Pana Andrzeja Tabisia – wyróżnienie w grupie III– na: VII Turnieju Młodych Akordeonistów, 25 marca 2015 r., w Oleśnicy.


Grochola Olesnica 2015

Gracjan Grochoła – kl. I c. 4-let. – uczeń Pana Andrzeja Tabisia – wyróżnienie w grupie II– na: VII Turnieju Młodych Akordeonistów, 25 marca 2015 r., w Oleśnicy.


Winiarski Olesnica 2015

Mateusz Winiarski – kl. I c. 6-let. – uczeń Pana Andrzeja Tabisia – wyróżnienie w grupie I– na: VII Turnieju Młodych Akordeonistów, 25 marca 2015 r., w Oleśnicy.


Stonoga Nysa 2015

Łucja Stonoga kl. III c.6 – let. – uczennica mgra Jana Weznera – wyróżnienie w grupie II – w III Nyskim Konkursie Perkusyjnym dla uczniów szkół muzycznych I stopnia Regionu Opolskiego, 13 marca 2015 r.,w Nysie.


 Winiarski Nysa 2015

Kacper Winiarski kl. I c.6 – let. – uczeń mgra Jana Weznera – wyróżnienie w grupie I – w III Nyskim Konkursie Perkusyjnym dla uczniów szkół muzycznych I stopnia Regionu Opolskiego, 13 marca 2015 r.,w Nysie.


Kluczbork 2015

Szymon Łojko kl. V c.6 – let. – uczeń Pana Andrzeja Tabisia – wyróżnienie – w Regionalnych Konfrontacjach Akordeonowych, dn. 25 lutego 2015 r.,w Kluczborku.


Marta Zając kl. I c. 4, naucz. mgr Kamila Brajewska – wyróżnienie – na: XII Igraszkach Wiolonczelowych, 31 maja 2014 r., w Oleśnicy. Akompaniator: mgr Anna Orzechowska


Ostrowski Olesnica 2014

Maciej Ostrowski – kl. II c. 6-let. – uczeń Pana Andrzeja Tabisia – wyróżnienie – na: VI Turnieju Młodych Akordeonistów, 9 kwietnia 2014 r., w Oleśnicy.


Wolny Olesnica 2014

Michał Wolny – kl. I c. 6 – let. – uczeń Pana Andrzeja Tabisia – wyróżnienie – na: VI Turnieju Młodych Akordeonistów, 9 kwietnia 2014 r., w Oleśnicy.


Zarzeczniak Olesnica 2014

Karol Zarzeczniak, kl. I c. 4 – let. – uczeń Pana Andrzeja Tabisia – wyróżnienie – na: VI Turnieju Młodych Akordeonistów, 9 kwietnia 2014 r., w Oleśnicy.


Łojlo Kluczbork 2013

Szymon Łojko kl.IV c.6 – let. – uczeń Pana Andrzeja Tabisia – wyróżnienie – w II Konkursie Muzyki Akordeonowej, dn. 27 listopada 2013 r.,w Kluczborku.


Kiełb Brzeg 2013

Katarzyna Kiełb – kl. III c.6 – let. uczennica mgr Szymona Blaszyńskiego – wyróżnienie – na I Pianistycznym Przeglądzie Uczniów klas III/6 i II/4 w ramach doskonalenia zawodowego nauczycieli w PSM I st. dn. 19.03.2013 r., w Brzegu.


Paulina Staszyńska – kl. II c. 4 – let. uczennica mgr Mirosławy Krośniak – wyróżnienie I stopnia – na X Igraszkach Wiolonczelowych, dn.26 maja 2012 r., w Oleśnicy.


Szymon Łojko – kl. II c. 6 – let. uczeń Pana Andrzeja Tabisia –II miejsce– na IV Turnieju Młodych Akordeonistów, dn.28 marca 2012 r., w Oleśnicy.


Michał Gniłka – kl. II c. 6 – let. uczeń Pana Andrzeja Tabisia – wyróżnienie – na IV Turnieju Młodych Akordeonistów, dn.28 marca 2012 r., w Oleśnicy.


Szymon Biliński – kl. I c. 6 – let. uczeń Pana Andrzeja Tabisia – wyróżnienie – na IV Turnieju Młodych Akordeonistów, dn.28 marca 2012 r. , w Oleśnicy.


Dawid Grabiec – kl. I c. 6 – let. uczeń mgr Iwony Wilczyńskiej – II miejsce w grupie I – na I Nyskim Konkursie Perkusyjnym Regionu Opolskiego, dn.19 marca 2012 r., w Nysie.


Paulina Staszyńska – kl. I c. 4 – let. uczennica Pani Kamili Brajewskiej – wyróżnienie I stopnia – na IX Igraszkach Wiolonczelowych, dn.28 maja 2011 r., w Oleśnicy.


Tomasz Wojdyła – kl. VI c. 6 – let. –III NAGRODA – na XX Międzyszkolnym Konkursie Solfeżu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego, dn.29 marca 2011 r., w Nysie. Ucznia przygotował mgr Maciej Jurkowski.


Tomasz Wojdyła – kl. V c. 6 – let. – wyróżnienie GRUPA MŁODSZA – na XIX Międzyszkolnym Konkursie Solfeżu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego, dn.30 marca 2010 r., w Nysie. Ucznia przygotował mgr Maciej Jurkowski.


Joanna Węgrzyn – kl. IV c. 4 – let. uczennica mgr Alicji Lewandowskiej – wyróżnienie GRUPA STARSZA – na III Polsko-Czeskich Konfrontacjach Najmłodszych Flecistów, dn.20 listopada 2008 r., w Głuchołazach.


Joanna Węgrzyn – kl. III c. 4 – let. uczennica mgr Alicji Lewandowskiej – III MIEJSCE/GRUPA STARSZA na II Polsko – Czeskich Konfrontacjach Najmłodszych Flecistów, dn.5 grudnia 2007 r., w Głuchołazach.


Alicja Orzeł – kl. III c. 6 – let. uczennica mgra Krzysztofa Sali – WYRÓŻNIENIE – na VII Przeglądzie Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Opolskiego, dn.14 listopada 2007 r., w Opolu.