Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach

Daily Archives: 23 czerwca 2020

Niespodzianka dla Uczniów:)

Drodzy Uczniowie!

Dziękując Wam za cierpliwość, wielką wolę pracy w tych trudnych, zdalnych warunkach oraz w ramach rekompensaty za to, że nie będzie takiego jak zawsze  – uroczystego zakończenia roku szkolnego, Nauczyciele oraz zaproszeni Goście przygotowali dla Was muzyczną niespodziankę!

Miłego słuchania!

Aranżacja – Magdalena Rębisz – Berklee College of Music w Bostonie (USA)- Contemporary Writing and Production

Realizacja dźwięku i montaż – Dominik Zabłocki, Łukasz Winiarski

Realizacja obrazu – Łukasz Winiarski

PRODUKCJA – STUDIO W6

Zakończenie roku – odbiór świadectw – harmonogram

UWAGA!  Ze względu na fakt, że świadectwa w przeważającej większości zostały już odebrane, zapraszamy pozostałe osoby w dniu 29.06.2020 (poniedziałek) w godz. 15.00-17.00 do aktualnej siedziby szkoły. Pozostałe zasady bez zmian.

Szanowni Państwo!

  1. Ze względu na panującą pandemię COVID-19 w bieżącym roku nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
  2. Świadectwa będą wręczane przez pracowników administracji i wybranych nauczycieli w terminach według podanego harmonogramu.
  3. Wręczenie odbywać się będzie na parterze budynku liceum ogólnokształcącego – aktualnej siedziby szkoły.
  4. Uczniowie wchodzą do budynku od ulicy Bohaterów Warszawy w maseczkach/przyłbicach zakrywających usta i nos. Poddają się procedurze pomiaru temperatury oraz dezynfekują dłonie. Po odbiorze świadectw i innych ewentualnych nagród opuszczają budynek wyjściem od strony boiska.
  5. Osoby wydające świadectwa, oprócz zakrytych ust i nosa również zobowiązane są do noszenia rękawiczek.
  6. Świadectwa nieodebrane w wyznaczonych terminach można podjąć z sekretariatu szkoły w innym dniu, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym bądź mailowym z pracownikiem sekretariatu, z zachowaniem bezpiecznej procedury przebywania uczniów i innych osób w szkole.

Harmonogram odbioru świadectw PSM w Głuchołazach

UWAGA!

Absolwenci PSM I stopnia powinni być zaopatrzeni we własny długopis lub pióro (w celu potwierdzenia podpisem odebrania świadectwa ukończenia szkoły)

Dyrektor Szkoły – Szymon Blaszyński

Click to listen highlighted text!