Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach

Monthly Archives: sierpień 2020

DODATKOWE ZAPISY DO SZKOŁY na rok 2020/2021

Informujemy, że wnioski na dodatkowe zapisy do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jerzego Hellera w Głuchołazachprzyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną na adres: psmglucholazy@jtr.pl

Po złożeniu wniosku, sekretariat szkoły będzie się z Państwem kontaktować w celu przekazania szczegółowych informacji.

wniosek rekrutacyjny PSM w Głuchołazach
regulamin przyjmowania do PSM w Głuchołazach0
TEGOROCZNE EGZAMINY KWALIFIKACYJNE ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH  14 i 15 września 2020 r. W DACIE I GODZINIE USTALONEJ INDYWIDUALNIE Z SEKRETARIATEM w budynku PSM Głuchołazy, aktualnie ul. Bohaterów Warszawy 10 (LO, II piętro).
W celu szczegółowego ustalenia (rezerwacji) DATY ORAZ GODZINY przesłuchań prosimy o wcześniejszy kontakt z sekretariatem szkoły:
tel. 691142298
 e-mail: psmglucholazy@jtr.pl
Ze względu na panującą pandemię, na wniosek Rodziców lub Opiekunów badanie przydatności może się również odbyć w formie online.
Z A P R A S Z A M Y !

Procedury bezpieczeństwa od 1.09.2020 w PSM w Głuchołazach

Szanowni Państwo!

Przedstawiam PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA mające na celu zapobieganie przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązujące na terenie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jerzego Hellera w Głuchołazach od 1 września 2020 r.

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa od 1.09.2020 w PSM Głuchołazy

Uprzejmie prosimy Uczniów, Rodziców i Opiekunów o zapoznanie i stosowanie się do wprowadzonej procedury.

Rodziców uczniów prosimy o wypełnienie, podpisanie i dostarczenie (najlepiej w formie skanu) do sekretariatu szkoły Załącznika nr 3 – Deklaracji Rodziców. Dziękujemy!

Spis treści:

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Ze względu na panujący stan pandemii inauguracja roku szkolnego na terenie szkoły odbędzie się wyłącznie z udziałem uczniów klas I cyklu 6 i 4 – letniego. Spotkanie z dyrektorem i nauczycielami odbędzie się

w dniu  1 września 2020 r. (wtorek) o godz. 15.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego.

W związku z wytycznymi GIS, MZ i MEN dotyczącymi niegromadzenia się w większych skupiskach prosimy o ograniczenie ilości opiekunów każdego ucznia uczestniczącego w rozpoczęciu roku do maksymalnie 1 osoby.

Z uczniami klas starszych nauczyciele prowadzący zajęcia indywidualne będą się kontaktować telefonicznie celem ustalenia godzin lekcji.  Jednocześnie informujemy, że aktualny rozkład zajęć teoretycznych i grupowych znajduje się na stronie internetowej szkoły.

Przypominamy, że przy wejściu do budynku wykonywany jest pomiar temperatury ciała a na terenie szkoły obowiązuje zachowanie dyscypliny sanitarnej – dezynfekcja rąk i obowiązkowa maseczka/przyłbica oraz zachowanie bezpiecznej odległości co najmniej 1,5 metra. W sekretariacie może przebywać tylko jedna osoba a wszelkie sprawy, które nie wymagają osobistej obecności prosimy w miarę możliwości załatwiać telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Zapraszamy i dziękujemy za stosowanie się do wytycznych!

Dyrektor PSM w Głuchołazach

Click to listen highlighted text!