Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach

Daily Archives: 28 maja 2021

Powrót do nauczania stacjonarnego / dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Informujemy, że zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i komunikatem Ministerstwa Edukacji i Nauki  od dnia 31 maja 2021 r. wracamy do funkcjonowania w trybie stacjonarnym. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o dochowanie możliwe najwyższej staranności w zakresie przestrzegania aktualnie obowiązujących ogólnych obostrzeń w powyższym zakresie.

Treść komunikatu na stronie Centrum Edukacji Artystycznej

Jednocześnie informujemy, że w związku z powrotną przeprowadzką na ulicę Bohaterów Warszawy 2, oraz koniecznością dostosowania budynku szkoły do zajęć stacjonarnych dni 31.05.2021,  1.06.2021 oraz 4.06.2021 r., będą wolnymi od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Podstawa prawna: § 11ge Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Dziękujemy za wyrozumiałość!

 

Nie ma egzaminów promocyjnych i końcowych w roku 2020/2021

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 w szkołach artystycznych, w których roczna lub końcowa ocena klasyfikacyjna z wybranych zajęć edukacyjnych artystycznych, jest ustalana w trybie egzaminu promocyjnego lub końcowego, nie przeprowadza się tych egzaminów, a roczną lub końcową ocenę klasyfikacyjną z tych zajęć ustala nauczyciel prowadzący dane zajęcia edukacyjne artystyczne.

Informacja z podstawą prawną na stronie Centrum Edukacji Artystycznej

Click to listen highlighted text!