Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach

Daily Archives: 29 czerwca 2021

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

SZANOWNI PAŃSTWO !

Informujemy, że posiadamy jeszcze wolne miejsca  na następujące instrumenty: akordeon, flet, wiolonczela, trąbka, saksofon, perkusja i fortepian.  W przypadku wystarczającej liczby chętnych osób, od 1 września 2021 r., planujemy otworzyć również KLASĘ GITARY. Więcej informacji w sekretariacie szkoły tel. 691142298.

dodatkowe zapisy na gitarę plakat

Formularz elektroniczny – WNIOSEK REKRUTACYJNY  do  Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jerzego Hellera w Głuchołazach pozostaje aktywny do odwołania. Dostępny poniżej. (W związku z czasowym występowaniem kłopotów z dostarczeniem formularza uprzejmie prosimy również o bezpośredni kontakt z sekretariatem szkoły – tel. 774391478; e-mail: psmglucholazy@jtr.pl). 

Dokumenty należy składać wyłącznie za pomocą formularza elektronicznego. Wymagane zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej o braku przeciwwskazań do podjęcia kształcenia w szkole muzycznej może być wystawione na wzorze danego gabinetu lekarskiego. W przypadku braku ww. zaświadczenia w momencie składania wniosku, można je dostarczyć w dniu badania przydatności kandydata.

DLACZEGO WARTO KSZTAŁCIĆ DZIECKO W SZKOLE  – do pobrania

Rekrutacja – przebieg badań przydatności z wyjaśnieniami (Źródło Youtube, montaż M. Markiewicz)

Tegoroczne badania przydatności do kształcenia odbędą się w dniach 14 – 18 czerwca 2021 r.  w dacie i godzinie ustalonej indywidualnie (kontakt realizowany przez sekretariat) w budynku PSM Głuchołazy, ul. Bohaterów Warszawy 2. Na wnioski oczekujemy nie dłużej niż do 11 czerwca 2021 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły:

tel. 691142298

e-mail: psmglucholazy@jtr.pl

Z A P R A S Z A M Y   !

 

Ikona filmu promocyjnego fortepian Ikona filmu promocyjnego akordeon
Ikona filmu promocyjnego skrzypce Ikona filmu promocyjnego skrzypce 2
Ikona filmu promocyjnego wiolonczela Ikona filmu promocyjnego saksofon
Ikona filmu promocyjnego trąbka Ikona filmu promocyjnego perkusja
Ikona filmu promocyjnego chór Ikona filmu promocyjnego zespół orkiestrowy

 

Informacje dodatkowe
Nasi nauczyciele są absolwentami prestiżowych Akademii Muzycznych w Polsce takich jak we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Krakowie czy też Bydgoszczy.
Organem prowadzącym szkołę jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
Szkoła nie daje uprawnień zawodowych
W szkole istnieje możliwość wypożyczenia większości instrumentów. Uczniowie nieposiadający instrumentów mogą ćwiczyć w klasach w szkole.

 

Click to listen highlighted text!