Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach

Monthly Archives: grudzień 2021

Życzenia Świąteczno – Noworoczne

Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2022 życzy społeczność Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jerzego Hellera w Głuchołazach

Zespół smyczkowy prowadzi mgr Marianna Kozak, akompaniuje mgr Dominik Zabłocki

Nauka zdalna od 20.12.2021 – 9.01.2022

W dniu 14 grudnia zostało ogłoszone nowe rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem dzisiejszym – 15 grudnia 2021 .

Rozporządzenie wprowadza ograniczenia w funkcjonowaniu szkół i placówek od 20 grudnia 2021 do 9 stycznia 2022 r. – kształcenie zdalne (m in. dla szkół realizujących wyłącznie kształcenie artystyczne).

Uprzejmie proszę o wcześniejsze sprawdzenie funkcjonowania logowania i połączeń zajęć indywidualnych oraz grupowych na szkolnym Google Classroom. W przypadku wystąpienia problemów prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Zajęcia realizowane będą według dotychczasowego planu lekcji.

Przypominamy również, że w PSM w Głuchołazach dni 3-5 stycznia 2022 są wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych, w tym również online. 

Link do rozporządzenia oraz szczegółowej informacji Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie

Click to listen highlighted text!