Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach

Monthly Archives: luty 2022

Warsztaty akordeonowe dla uczniów PSM w Głuchołazach

Plakat warsztaty akordeonowe, prof. dr hab. Elwira Śliwkiewicz-Cisak UMCS w Lublinie, 29.03.2022

Warsztaty odbędą się w dniu 29.03.2022 r. (wtorek) i przeznaczone są dla uczniów i nauczyciela klasy akordeonu PSM I stopnia w Głuchołazach. Udział uczniów realizowany będzie według wcześniej ustalonego z nauczycielem prowadzącym harmonogramu.

Regionalna warsztaty akordeonowe

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów i nauczycieli akordeonu szkół muzycznych regionu opolskiego.

Powrót do nauczania stacjonarnego od 21.02.2022

Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 lutego 2022 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 21.02.2022 następuje powrót do nauczania stacjonarnego.

 Źródło: www.gov.pl/web/cea

NOWY rozkład zajęć od 21.02.2022 (korekta: wtorek, piątek)

Szanowni Państwo!

W związku z Państwa uwagami zmieniliśmy godziny zajęć grupowych we wtorki i piątki. Niestety z przyczyn niezależnych, nie możemy powrócić do realizacji planu w dni, w których był on realizowany w pierwszym semestrze.

Jeżeli w dalszym ciągu dzieci nie mogą uczestniczyć w zajęciach w wyznaczonych godzinach, uprzejmie prosimy o zgłoszenie się lub kontakt poprzez e-dziennik z nauczycielem prowadzącym celem rozwiązania zaistniałego problemu. 

Dziękujemy

 

Plan lekcji grupowych od klas pierwszych do ostatnich. Godziny, dni i szczegółowa rozpiska. Środy bez zajęć.

Uprzejmie prosimy o dostosowanie realizacji zajęć indywidualnych do nowego rozkładu.

Click to listen highlighted text!