Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach

Daily Archives: 31 marca 2022

Odwołane zajęcia mgr Jarosław Jasiura

Zajęcia teoretyczne w dniach od 31.03 do 05.04. 2022 roku z mgr Jarosławem Jasiurą nie odbędą się.

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

SZANOWNI PAŃSTWO !

Aby wnioskować o przyjęcie do szkoły dziecka, należy wypełnić aktywny formularz  – wniosek o przyjęcie do  Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Jerzego Hellera w Głuchołazach. Na wnioski czekamy nie dłużej niż do 10 czerwca 2022 r.

Wniosek należy pobrać i zapisać, wypełnić na komputerze wraz z podpisami i przesłać na adres e-mail: rekrutacja@psmglucholazy.pl

Po przesłaniu wniosku, sekretariat szkoły będzie się z Państwem kontaktować celem ustalenia daty i godziny badania przydatności.

Dokumenty należy składać wyłącznie za pomocą formularza elektronicznego. Wymagane zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej o braku przeciwwskazań do podjęcia kształcenia w szkole muzycznej może być wystawione na wzorze danego gabinetu lekarskiego. W przypadku braku ww. zaświadczenia w momencie składania wniosku, można je dostarczyć w dniu badania przydatności kandydata.

  • Plakat rekrutacji do PSM w Głuchołazach – nieaktywny

DLACZEGO WARTO KSZTAŁCIĆ DZIECKO W SZKOLE MUZYCZNEJ – do pobrania

Tegoroczne badania przydatności do kształcenia odbędą się w dniach 13 – 17 czerwca 2022 r.  w dacie i godzinie ustalonej indywidualnie (kontakt realizowany przez sekretariat) w budynku PSM Głuchołazy, ul. Bohaterów Warszawy 2.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły:
tel. 774391478 lub 691142298
 e-mail: psmglucholazy@jtr.pl
Z A P R A S Z A M Y   !
Informacje dodatkowe

Organem prowadzącym szkołę jest Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Nasi nauczyciele są absolwentami prestiżowych akademii muzycznych w Polsce takich jak w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie czy też Bydgoszczy.
Szkoła nie daje uprawnień zawodowych.
W szkole istnieje możliwość wypożyczenia instrumentów.
Uczniowie mogą ćwiczyć w klasach w szkole.

Zapisy pianino

 

 

Click to listen highlighted text!