Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach

Podsumowanie działalności GSPM 2016/2017

Szanowni Państwo!

Nadszedł czas podsumowania działań Głuchołaskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Muzyki (GSPM) w roku szkolnym 2016/2017, działającego przy Państwowej Szkole Muzycznej im. Jerzego Hellera w Głuchołazach.
Tak działaliśmy – zobacz film:

Przez cały ten rok zmienialiśmy się i rozwijaliśmy dla Was, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebom. Regularnie odbywały się zajęcia z gry na różnych instrumentach: fortepianie, akordeonie, skrzypcach, perkusji, trąbce oraz keyboardzie, jak również prowadzono zajęcia z nauki śpiewu. Ponadto, odbywały się zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, które uczęszczały na zajęcia umuzykalniające o nazwie: Przedszkole Muzyczne. W tym roku także po raz pierwszy organizowano liczne Warsztaty dla Najmłodszych- dla dzieci w wieku od 0-2 roku życia oraz ich rodziców. Zorganizowano także kilka spotkań wyłącznie dla Kobiet, odbyły się także Warsztaty chóralne dla osób powyżej 15 roku życia.

Na ręce Pana Szymona Blaszyńskiego, Dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej im. Jerzego Hellera w Głuchołazach, składamy najserdeczniejsze podziękowania, za udostępnianie nam sal oraz materiałów dydaktycznych.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do promowania naszych działań, w szczególności: Pani Wiktorii Palarczyk (Radio Nysa), Panu Grzegorzowi Rudeckiemu (Urząd Miasta w Głuchołazach), Centrum Informacji Turystycznej w Głuchołazach oraz Centrum Kultury w Głuchołazach. Wreszcie, dziękujemy Wam, Warsztatowiczom – tym dużym i małym – za to, że byliście z nami przez cały ten czas.

Dla osób, które zechcą odbyć małą podróż wstecz, przygotowaliśmy filmik z wszystkimi zdjęciami, które wykonano w naszym Stowarzyszeniu. Miłej zabawy!

Do zobaczenia we wrześniu!:) ”

Click to listen highlighted text!