Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Ze względu na panujący stan pandemii inauguracja roku szkolnego na terenie szkoły odbędzie się wyłącznie z udziałem uczniów klas I cyklu 6 i 4 – letniego. Spotkanie z dyrektorem i nauczycielami odbędzie się

w dniu  1 września 2020 r. (wtorek) o godz. 15.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego.

W związku z wytycznymi GIS, MZ i MEN dotyczącymi niegromadzenia się w większych skupiskach prosimy o ograniczenie ilości opiekunów każdego ucznia uczestniczącego w rozpoczęciu roku do maksymalnie 1 osoby.

Z uczniami klas starszych nauczyciele prowadzący zajęcia indywidualne będą się kontaktować telefonicznie celem ustalenia godzin lekcji.  Jednocześnie informujemy, że aktualny rozkład zajęć teoretycznych i grupowych znajduje się na stronie internetowej szkoły.

Przypominamy, że przy wejściu do budynku wykonywany jest pomiar temperatury ciała a na terenie szkoły obowiązuje zachowanie dyscypliny sanitarnej – dezynfekcja rąk i obowiązkowa maseczka/przyłbica oraz zachowanie bezpiecznej odległości co najmniej 1,5 metra. W sekretariacie może przebywać tylko jedna osoba a wszelkie sprawy, które nie wymagają osobistej obecności prosimy w miarę możliwości załatwiać telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Zapraszamy i dziękujemy za stosowanie się do wytycznych!

Dyrektor PSM w Głuchołazach

Click to listen highlighted text!